EcoVitka
Pockok, eső és peronoszpóra
- Betűméret: Nagyobb Kisebb
- 2356 megjelenés
- 0 hozzászólás
- Nyomtatás
- Könyvjelző
Képek, szavak, összehordok hetet-havat.

Hány különböző növényt látsz a képen?

Pirinyó kert zöldellik szépen.

A répa szárát pocok tarolta le, de a föld alatt hagyott nekünk is a szemtelejne.

A burgonyát belülről vájta ki, amit a giliszta segít aztán lebontani.

Esküszöm, őket nem én nyírtam ki.

Pedig nem sok krumplit hagytak. Csak egy kisebb vödörnyit.

Krumpliföld tövében napraforgó sárgállik.

Állati, hogy végre rendesen van tojás, de a közösbe tojni nem mindenki szeret.

Ez a tyúkanyó rejtekhelyéről egyszercsak előrántott egy egész sereget.

A talajunk pH-ja 7,5 és 8 között, oldott só szerencsére nincs olyan sok.

Elgázoltam egy vadnyulat (ez volt ám a jó falat).

A talaj szivárgását megmértem.

Alakul a szélvédelem.


Kiskertünk a paradicsomot ontja...

Kúszik a fákra a hokkaidó.

Másodvetésben a cékla oly jó.


Ám peronoszpóra egy hivatlan vendég.

Így rothad a fertőzött paradicsom.

Szívem mardossa sóhajom.

A beteg levelek eltávolítva, friss hajtások várnak szebb napokra.

Hasznos munkát és kevesebb peronoszpórás félmosolyt kívánok :)
Vitka
