Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01.

Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 2 hónapja #4721

  • orotra
  • orotra profilkép
Sziasztok!

Új vagyok itt és szeretném a segítségeteket kérni. Sok hasznos információt szereztem az oldalatokról és remélem én is tudok majd nektek segíteni. Régóta tervezem egy kis ház megépítését, minimális költségvetésből. Sok latolgatás után úgy döntöttünk, hogy nem egy tanyán fogjuk megvalósítani hanem egy kis gyümölcsösben a város peremén.Ez egy 30m2 + 15m2 galériás, favázas "earthsip alapozású" alapvetően szalma és rakott falú extra szigetelt házikó lenne, ami lakhatásra is teljesen alkalmas. A padló az agyag- homok-agyag. Tető élőtető.

Víz - villany van (később akarok függetlenedni)

Fűtése: Rakéta kályha + vízmelegítő + sütő Valamiféle hibriden gondolkozom.
Szennyvíz: Gyökérzónás víztisztító

Ehhez keresnék segítséget. Kalákában szeretném csinálni néhány szakmunkás bevonásával és számítok rátok, akiknek van tapasztalata. Az utazást szállást biztosítom.

Csatolok pár fotót a tervről.

shot1Small.png


shot2Small.png


shot3Small.png


FarmWillSmall.png
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja Beküldte: emre. Indoklás: kép beillszt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 2 hónapja #4930

  • sch.gyorgy
  • sch.gyorgy profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 74
  • Köszönetek száma: 21
Szia!
Szintén majdnem új vagyok de üdvözöllek mindannyiunk nevében. Szalmaépítőként meg a kalákák tapasztalatai alapján amelyekben részt vettem,barátaimmal szeretném az ilyen "kunyhók"legális megvalósítását elősegíteni, valószínű van rá mód. Amikor ez tisztázódott lehet az álmokat tovább szőni.
Gyuri.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 2 hónapja #4945

  • gergo
  • gergo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1306
  • Köszönetek száma: 442
orotra,

Javaslom tedd be a programot az eseménynaptárba - www.permaforum.hu/permaforum/index.php/h...ese/icalevent_edit/0
Gergő
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 2 hónapja #5006

  • orotra
  • orotra profilkép
Ksözi a tippet! Még pontos időpontot nem tudok hogy mikor lesz a nagy esemény. Amint alakul a helyzet csinálok egy eseményt. Jelenleg keresek építészt is dologra hátha akad egy zölden gondolkozó...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 2 hónapja #5012

  • szarnyacska
  • szarnyacska profilkép
Holnap szülök egy zöld gyermeket, aztán szívesen segítek építész szemmel, szalmakupola tapasztalattal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Permakulturális Hibrdid Ház Építése Szolnokon. 2012.03.01. 11 éve 1 hónapja #5099

  • orotra
  • orotra profilkép
Kedves szarnyacska!

Remélem sikerült megszülnöd a "zöld" gyermeket. Sok boldogságot kívánok!
Ha minden jól megy akkor márciusban megkezdhetjük az első kapavágásokat.
A napokban megcsinálom makettjét a tervnek (kicsit átdolgozva)

Ha van újdonság jelentkezem!

addig is

legyamagadura.blogspot.com
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldal elkészítésének ideje: 0.139 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum