Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Elaine Ingham after party

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9609

  • szabolcs
  • szabolcs profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 182
  • Köszönetek száma: 121
Rengeteg izgalmas dolog merült fel E. I. nyomán , érdemes volna ezeket a dolgokat át beszélni immáron édös hunnus nyelvünkön .......

- Saját dolgaimmal kezdeném , de szerintem sokaknak érdekes lehet . Azt kérdeztem Elainetől mi a véleménye a gyümölcsfa csemeték alá tett gyökérgomba készítményről . Ő jelezte h nagyon szkeptikus a készítménnyel kapcsolatban , sőt inkább károsnak tartja hisz a 2 féle gomba inkább üti egymást . Nos ekkor elszontyolodtam , de a termék készítőjétől kapott válasz engem megnyugtatott. ( mire megjött a viszontválasz a termék készítőitől már lezárultak az Ingham napok, így új kérdést nem tudtam feltenni ) Szóval a gyökérgomba készítmény olasz fejlesztői azt írták vala , hogy sikerült a gyökérgomba fajtákon belül olyan alvariációkat elkülöníteniük amik nem ütik egymást . Meg azt is írták , hogy nagyjából mindenki ezt kérdezi tőlük .

----Elaine dógaihoz még annyi megjegyzést fűznék , hogy szerintem érdemes volna egy 1-2 oldalas rezümét készíteni az elhangzottakból , magam azért nem vagyok alkalmas erre mert a biosz tudásom 0 körül van ,meg ha az angol ha bonyolódni kezd nekem máris szótár kell ---- szóval nem én vagyok a legalkalmasabb......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9612

  • hargi
  • hargi profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 370
  • Köszönetek száma: 121
Jó ötlet, már épp kezdtem hiányát érezni egy ilyennek. Írd le, mit nem értesz, aztán megpróbáljuk összedobni angol, biológia és egyéb tudásunkat, hogy értelmezzük. Szerintem ez annak is hasznos volna, aki érti (vagy azt hiszi , hogy érti :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9613

  • ecovitka
  • ecovitka profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1176
  • Köszönetek száma: 530
Sziasztok,
De jó Szabolcs, hogy elindítottad ezt a topicot! Már napok óta azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetne átültetni magyarba az Elaine-nel való beszélgetést. Nekem nagyon sokat adott ez a hét. Szerintem a fórum közösségének talán a felelőssége is, hogy ez az infó eljusson azokhoz is, akik nem tudnak magyarul angolul.
Több variáció is megfordult a fejemben:
1. Kivonatot készíteni és azt lefordítani magyarra
2. Egyszerűen csak az egész beszélgetést lefordítani.

Esetleg van valakinek egyéb ötlete?
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Beküldte: gergo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9634

  • hargi
  • hargi profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 370
  • Köszönetek száma: 121
Szerintem kivonatot kellene készíteni belőle. Közben meg is vitathatnánk a dolgokat, mert úgyis lesznek olyan részek, amit esetleg mindenki másképp értelmez. Esetleg ki is lehetne egészíteni háttér-magyarázatokkal a nem egészen közismert részeket.
Amennyiben szükséges, ehhez szerény angol, biológia, talajtan és egyéb tudásomat felajánlom közprédára, intenzívebben leghamarabb a két ünnep között, addig inkább csak kibicelést vállalok :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szabolcs

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9657

  • AttilaK
  • AttilaK profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 682
  • Köszönetek száma: 318
Szabolcs, megosztanád a gyártói szakvéleményt?
A kivonat fordítása pedig hasznos volna.
Két ilyen jellegű, teljesen struktúra nélküli kérdezz felelek van egyébként forgalomban több ezer kérdéssel az SFI-től, ami szintén hasznos információforrás lehetne.
Nem az a beteg, aki nem alkalmazkodik egy abnormális világhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9660

  • zsanettrp
  • zsanettrp profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 879
  • Köszönetek száma: 282
Ha készül gy kivonat, annak a fordításában szívesen részt vállalok!
Zsanett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ecovitka
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldal elkészítésének ideje: 0.138 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum