Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Elaine Ingham after party

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9661

  • szabolcs
  • szabolcs profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 182
  • Köszönetek száma: 121
Attila kérte :

the question of compatibility between Trichoderma spp. and Glomus is an old issue.

Trichoderma spp, generally, attacks and destroy the other fungi that he found in the soil (also Glomus).
For this reason Italpollina has studied a lot of Trichoderma species and strains before to select and use its strain.

ITALPOLLINA infact uses for CLICK (but also for TIFI and CONDOR and TEAM NATURAL SEED) an exclusive strain (our property) of TRICHODERMA ATROVIRIDE that does not attack the Glomus. This is the great advantage of CLICK!
We are an international leader in the production of Microrganism and we were made if we put in the market a product with 2 fungi that kill themselves.

On the other side, I agree with your customer that if you put TRICODERMA spp (not Italpollina strain) on soil with Glomus, it can destroy the mychorrizal fungi.
You have not this problem with our TRICHODERMA, so it is another reason to choise and use Italpollina’s Trichoderma.

In two words: not all Trichoderma species and strains are the same. There is a lot of differences between them.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9664

  • tisztamo
  • tisztamo profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 455
  • Köszönetek száma: 260
Szerintem jobb sorrend előbb magyarra fordítani mindent, és utána megírni a kivonatot: a nyers fordítás önmagában is hasznos, és az elkészítése könnyen koordinálható. A kivonatot pedig magyarul megfogalmazni a magyar források alapján sokkal könnyebb, és jobb is lesz az eredmény.

Ha ez nektek OK, akkor szerintem mindenki fordítsa le a saját kérdéseit és az azokra adott választ. Ha valaki nem tudja elvállalni a saját részét, akkor azt elosztjuk.

Mit szóltok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ecovitka, mzozo

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9666

  • hargi
  • hargi profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 370
  • Köszönetek száma: 121
Lehet, hogy kicsit rosszindulatú vagyok, de ha ez a Trichoderma törzs nem hiperparazita, akkor minek van benne? Vajon tudja, hogy csak a "rossz" gombákat kell elpusztítania? Ha igen ,hogyan/honnan?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9667

  • hargi
  • hargi profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 370
  • Köszönetek száma: 121
Ha ez nektek OK, akkor szerintem mindenki fordítsa le a saját kérdéseit és az azokra adott választ. Ha valaki nem tudja elvállalni a saját részét, akkor azt elosztjuk.

Mit szóltok?

Részemről rendben, Karácsony után megcsinálom a részem
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9668

  • ecovitka
  • ecovitka profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1176
  • Köszönetek száma: 530
tisztamo beküldte:
Szerintem jobb sorrend előbb magyarra fordítani mindent, és utána megírni a kivonatot: a nyers fordítás önmagában is hasznos, és az elkészítése könnyen koordinálható. A kivonatot pedig magyarul megfogalmazni a magyar források alapján sokkal könnyebb, és jobb is lesz az eredmény.

Ha ez nektek OK, akkor szerintem mindenki fordítsa le a saját kérdéseit és az azokra adott választ. Ha valaki nem tudja elvállalni a saját részét, akkor azt elosztjuk.

Mit szóltok?

Jó ötlet, akkor kezdje mindenki a saját kérdésével. Azt javaslom, hogy hasonlóan Elaine-hez mi is írjuk oda a bejegyzés sorszámát minden kérdéshez és válaszhoz, hogy követhető legyen. Szerintem ide, ebbe a topikba másoljuk be a fordításokat vagy ha valaki szövegszerkesztőbe szerené csinálni, akkor a file-t is fel lehet ide tölteni. Mit szóltok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elaine Ingham after party 10 éve 4 hónapja #9671

  • gergo
  • gergo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1306
  • Köszönetek száma: 442
Azt javaslom, hogy a fordításokat ide küldjétek: TÉMA: Fordítás - A hét vendége: Elaine Ingham
Gergő
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldal elkészítésének ideje: 0.144 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum