Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
A 'Rakéta kályha' című téma olyan lendületet vett, hogy 1,5 év alatt majdnem 100 válasz érkezett és több mint 20e-szer lett letöltve a téma. Ez magával hozta azt, hogy egy monstrum témánk keletkezett, ami nagyon sok érdekes témát érint, de egy specifikus infot egyre nehezebb megtalálni. Megoldásként több altémára bontjuk a témát. Az eredetit meghagyjuk, de lezárjuk, hogy ne nőjön tovább. Az eredeti 'Rakéta kályha' gyermekei mostantól a 'Rakétakályha' alkategóriában élnek.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Rakétakályha kemence

Rakétakályha kemence 7 éve 6 hónapja #17007

  • cghuni
  • cghuni profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 39
  • Köszönetek száma: 34
Amint azt az elején már leírtam, a sütőtér körül van terelgetve minden irányban a meleg. Ez biztosítja, hogy teljesen egyenletesen melegítsen minden oldalról. A sütőt úgy méreteztem, hogy egy átlagos gáztűzhely nagy tepsije kényelmesen beleférjen.
A kályha méreteit tekintve, 160-as emelőcső és nagyjából megegyezik a szokásos rakétakályha arányokkal a többi mérete. (ezek már számtalan helyen, többek között itt is le vannak írva) Ami kicsit eltér, az hogy az etetőt szinte ugyan arra a méretre hagytam mint az emelő cső, és így az égés kicsit feljebb koncentrálódik, amint ez a sütőteszt 1. videómon jól látszik.
vargagrafika
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Beküldte: cghuni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Méhész1
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldal elkészítésének ideje: 0.137 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum