Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Aurowille - A planetáris tudat regionális központje Indiában- előadás Budapesten szakértőkkel

Aurowille - A planetáris tudat regionális központje Indiában- előadás Budapesten szakértőkkel 10 éve 6 hónapja #7445

  • MAcska
  • MAcska profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 26
  • Köszönetek száma: 6
Szaisztok!

Elkezdtem tavasszal szervezni egy előadást az indiai Aurovilleről, a világ egyik legismertebb spirituális központjáról, amit jövővárosnak is hívnak.
A rendezvényre meghívtam egy egyetemi oktatót, aki nagy szakértője a témának egy magyar családot, aki fél évet ott él, fél évig itthon van valamint képben van egy stáb, akik filmet forgattak ott.
Az eseményt szeptemberben szeretném lebonyolítani, mert októberben indul a család vissza.
úgy érzem, az érdeklődés egyre fokozódim az ilyen témák, a közösségépítés és az alternaív élet iránt, most látogattak el hozzánk Damahurból is.
Itt van Auroville hivatalos oldala és a magyar család által működtetett site is.

Jelenleg nagyon olcsó, lehetőleg ingyenes termet keresek, ahol kb.(min) 200 ember részt vehet a találkozón.

Kérlek Titeket, ha tudtok helyet, infót, szóljatok!
Mindenféle gondolat, megoldás, ötlet, javaslat jól jöhet, kérlek ne fogjátok vissza magatokat!

Kösz: MAcs

Itt nézhetitek meg Egres Katinka filmjét a Damanhuri közösségről: Damanhurból
Utolsó szerkesztés: 10 éve 6 hónapja Beküldte: MAcska. Indoklás: nem jó helyen van a belinkelt video és a csatolt kép nem jelenik meg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Aurowille - A planetáris tudat regionális központje Indiában- előadás Budapesten szakértőkkel 10 éve 6 hónapja #7468

  • sch.gyorgy
  • sch.gyorgy profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 74
  • Köszönetek száma: 21
Szia!
Nem Budapest, Veresegyháza a Vidéki Programok között most is olvasható ezen a fórumon a Komposztkazán, Rakétakályha... nagy sikerű, ingyenes rendezvényünk, láthatók az ott forgatott videók. Én egy húszas rezsi hozzájárulást fizettem az Egyesület nevében.
Gyuri.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MAcska

Válasz: Aurowille - A planetáris tudat regionális központje Indiában- előadás Budapesten szakértőkkel 10 éve 6 hónapja #7503

  • MAcska
  • MAcska profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 26
  • Köszönetek száma: 6
Köszönöm az infót, Gyuri!
Egy másik felajánlás a IX. kerületben biztosít nekünk helyet a rendezvénynek.
Most szervezem a részleteket.
Remélem Te és minél több helykereső és permafórumos és más érdeklődő el tud jönni.
Amint lefixáltam a dolgokat, jelentkezem.
:)
MAcs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Aurowille - A planetáris tudat regionális központje Indiában- előadás Budapesten szakértőkkel 10 éve 6 hónapja #7800

  • MAcska
  • MAcska profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 26
  • Köszönetek száma: 6
Szasztok!

Jó hírem van.
Sikerült helyszínt találni Budapesten. AZ R33 klub ad helyet a rendezvénynek Október 13-án kora délutántól estig.
Pontos program jövő héten várható, de sok izgalmas előadó, filmbemutató és finomság lesz. :):)

Macs
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.110 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum