Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Közösségi kert oktatói képzés

Közösségi kert oktatói képzés 10 éve 10 hónapja #6554

  • kovibali
  • kovibali profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 495
  • Köszönetek száma: 261
80 órás, ingyenes, lehet rá pályázni.

A 2013-as nyár célkitűzése, hogy a kiképezzük azokat, akik később egy közösségnek adják tovább ismereteiket. Ők azok, akik „oktatók” lesznek, de itt az „oktató” szót tágabb értelemben használjuk, nem az iskolarendszerben használt módon. Tanfolyamokon, előadóként kell majd azokat a szervezési és szakmai ismereteket tovább adniuk, amit a nyár folyamán elsajátítanak.
A képzés során nagy hangsúlyt fogunk fektetni a gyakorlatra és fel fogunk keresni működő kerteket.
Az előadók a Budapesti Corvinus Egyetem Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék, Ökológiai és Fenntartható Gazdálkodási Rendszerek Tanszék, Növényélettani és Biokémiai Tanszék, Gyógy és Aromanövények Tanszék, Rovartani Tanszék képzett munkatársai lesznek, a Magyar Biokultúra Szövetség munkatársai az ökológiai gazdálkodás gyakorlatáról fognak beszélni.



Részletek: www.biokultura.org/index.php/61-hirek/17...-kert-oktatoi-kepzes
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Válasz: Közösségi kert oktatói képzés 10 éve 10 hónapja #6563

  • Regina
  • Regina profilkép
Erről már lecsúszott bárki is akar most jelentkezni, mert kiértesítették a nyertes pályázókat. Sajna én sem voltam hozzá elég hátrányos. :-(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Közösségi kert oktatói képzés 10 éve 10 hónapja #6571

  • martindian
  • martindian profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 1209
  • Köszönetek száma: 578
Nekem is azt irtak,hogy ez a vonat mar elment....de ehhez hatranyos helyzetunek kell lenni??
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Közösségi kert oktatói képzés 10 éve 10 hónapja #6572

  • Regina
  • Regina profilkép
Nem feltétlen, de a jelentkezési lap végén voltak kérdések, hogy ki tartós munkanélküli, meg egyéb ilyen kérdés.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.165 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum