Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Fórumtalálkozó - 2014

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10176

  • szabolcs
  • szabolcs profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 182
  • Köszönetek száma: 121
.........gondolatkísérletnek bedobnék valamit . Ha a célunk egy hajnalba nyúló beszélgetés ,arra szerintem (leginkább logisztikai szempontból) Pest alkalmasnak tűnik .Így a szállással sem kellene bíbelődni , mert itt szinte mindenkinek van barátja , ismerőse ahová visszavonulhat.Csak olyan helyet kellene találni ahol tényleg hajnalig megtűrik a népeket és nem szól düm-düm zene... de még egyszer hangsúlyozom, hogy ez csak egy ötlet.......
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10180

  • magzsuzsi
  • magzsuzsi profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 179
  • Köszönetek száma: 145
Sziasztok!

Én is szívesen beszélgetnék/ismerkednék, és a szári találkozó szerintem is szuper ötlet! Nekünk pl. 8 hónapos a kisfiunk, de a szári egynapos találkozót még így is be tudnánk vállalni (természetesen úgy, hogy a beszélgetést nem hátráltatnánk ;-)). Kb. 11-ig jönnek Budapestre vonatok, akinek pedig ez sem elég, ottaludhat, vagy beszélgethet tovább hazafele a vonaton. :-)

Még annyi jutott eszembe, hogy egy ilyen találkozóra bőven elég lehet keretnek/programnak, ha mindenki kicsit bemutatkozik, pl. elmondja mit csinál, és kicsoda. Persze ez nagyon múlik a társaságon, lehet, hogy ehhez már túl sokan ismernénk egymást.

Szóval mi benne lennénk! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10183

  • martindian
  • martindian profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 1209
  • Köszönetek száma: 578
Akkor ha jol ertem egy altalanosan 1 napos beszlgetos talakozoban tobben bennelennetek. Szerintem a szervezes nem okoz gondot,a egy naprol van szo. Kezdjuk pontositani az idopontot mindenkeppen. En a februart javasolnam,mert fel tudunk keszulni addig az idobeosztasokkal...gondolom tobben vagyunk akiknek az allatok eteteset valakire bizni kellene es addig ez is lebonyolithato. En mindenesetre bedobok egy februar 21-22-23 hetveget gondolkozonak. az meg tobb,mint egy honap.
Attilarhoz es Szabolcshoz annyiban csatlakoznek,hogy pest talan azert praktikus,mert talan a tobsegunk egy vonattal fel tud jutni,ami idoben (estleg penzben is) nagyon sokat szamithat az atszallasok kihagyasa miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10186

  • zsanettrp
  • zsanettrp profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 879
  • Köszönetek száma: 282
Engem is érdekel a dolog elvben. Viszont Bp-nél nem szeretnék messzebb utazni. Illetve nekem nem lenne célom egy hajnalba nyúló beszélgetés, inkább egy déltől estig nyúló, mert akkor tán még haza is tudnék érni aznap. Vagy legalább eltotyogni egy ágyig...:)
Zsanett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10187

  • ecovitka
  • ecovitka profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1176
  • Köszönetek száma: 530
Kovibali, egyszer javasoltál egy békásmegyeri helyet. Az is egy opció lehet, ha még mindig ki lehet venni. Ott aludni is lehet matracokon, hálózsákban. Bár a szári vendégház hangulatosabb. Én is örömmel elmennék egy kis informális találkára; egy másfél nap reálisnak hangzik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó - 2014 10 éve 3 hónapja #10189

  • martindian
  • martindian profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 1209
  • Köszönetek száma: 578
Ha bp tobbeknek megfel,akkor en is rafekszem a hely keresesre...kerdes tovabbra is,hogy kb hanyan leszunk es mikorra nezzunk helyet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.148 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum