Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Fórumtalálkozó 2017?

Fórumtalálkozó 2017? 7 éve 1 hónapja #17303

  • mzozo
  • mzozo profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 327
  • Köszönetek száma: 185
túl sok krumplis gödör maradt, vagy megjöttek a konténerek? :D
martindian beküldte:
Mi is köszi mindenkinek,mindent :)
Csak egy gyors közvélemény kutatást szeretnék csinálni.

Ha a kertészeti munkálatok végén épp a tél előtt, vagy akár a tél kezdetén, szerveznénk egy összeröffenést hozzánk, akár ittalvósat is.... Elméletben kikre számithatunk?

Tehát október-november, 1-2 napos találkozó nálunk, ceglédbercelen.


Aki tud olyan táblázatot,amit legutobb is készitettetek, legyen szives csinálni nekem. Köszönöm.

Annyit kérnék, hogy választható legyen október vagy november, plusz egy hely a neveknek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó 2017? 7 éve 1 hónapja #17306

  • martindian
  • martindian profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 1209
  • Köszönetek száma: 578
megjottek a konténerek, csak az abaj, hogy beleestek a krumplis gödörbe és ki kellene ásni valakinek ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fórumtalálkozó 2017? 7 éve 1 hónapja #17307

  • mzozo
  • mzozo profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 327
  • Köszönetek száma: 185
ejjj, erre azért van pár permás megoldás.
egy angol oldalon láttam hirtetésben égig érő paszujt, és azt írták, hogy nagyon sokat elbír... sztem ültesd alá, és akkor akár az emeleten is lehetnek a konténereid...
vagy van egy biológiai készítmény, amit megvehetsz egy magyar gyárótól is aki jappán licensz alapján gyártja itthon, ami egy anaerob baktériumokkal táplálkozó sárkánygyíkot nevel a talajban. namost ezzel beöntözöd a konténert és alatta a földet (homokon is ugyan úgy múködik, állítja a gyártó) és a sárkánygyík szimbióta kapcsolatba lép a konténerrel, aminek így szárnyai lesznek... ha okosan betanítod, nincs több fuvarköltséged amerikából, rendelhetsz újra balkanyart a traktorodhoz ;) :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.123 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum