Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Iván kertje

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8855

  • AttilaK
  • AttilaK profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 682
  • Köszönetek száma: 318
Mi volt az utolsó szolgád neve? :-) 31:09-től mutogatja a technológiáit, hol a komposztból csinál bakhátat, hol a mulcsból és annak tölti fel a közeit, meg kartonpapíroz...nekem furcsa ez az egész. A magra csak 3 cm nedves szalma kerül, ahogy nő a növény, húzza vissza a mulcsot a mélymulcsnál. A bakhátnál már nem takar, ahogy láttam.
Ilyen kaparót használ vetésre, ez is valami misztikus dolog lehet, miért kell bronzeszközt használni.
A komposztálás általa használt 5 éves ciklusa is a gyommagvak eltüntetésével van magyarázva, de nem értem, miért is ne hajthatna ki egy akár 35-40 éves parlagfű mag, amit nem gyalázott le a mikrobiológia vagy a komposztálási hőmérséklet.
Nem az a beteg, aki nem alkalmazkodik egy abnormális világhoz.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Beküldte: AttilaK.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lodog

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8856

  • kovibali
  • kovibali profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 495
  • Köszönetek száma: 261
:lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8887

  • joz
  • joz profilkép
Ezen a videon, meg azon a pasin aki nem akarja iskolába járatni a gyerekét, úgy felb...tam magam, hogy egy kis időre volt szükségem....

Csak egy észrevétel.
Nekem egy éve volt elég szépen sikerült búzám, 2.7 Ha. 380 kisbálás szalmát termett.
Az Iván kertjére 10 Ha gabona szalmája kellene.... Jézus atya mária.... Ami persze hiányozni fog arról a 10 Ha földről...
Ennek mi értelme? Martindiannal értek egyet ennek a módszernek akkora az ökológiai lábnyoma mint ide lacháza.
OFF

Kishantos ugyanez.
Az nagyon szép hogy nem használnak kemikáliát, de olvastam a technológiájukat, 50 szer mennek végig traktorral egy darab földön. Kultivátor, talajfésű három-öt naponta??? Ez úgy bio mint ahogy az elektromos autó nem szennyezi a környezetet. Nem szennyez ott ahol használják, csak ott ahol az áramot előállítják.
Kishantoson az az iszonyat mennyiségű gázolaj nem mutatható ki a kukoricában. De az ökológiai lábnyoma nagyobb mint egy műtrágyás kukoricának az tuti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8903

  • zsanettrp
  • zsanettrp profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 879
  • Köszönetek száma: 282
OFF
joz beküldte:
Ezen a videon, meg azon a pasin aki nem akarja iskolába járatni a gyerekét, úgy felb...tam magam, hogy egy kis időre volt szükségem....

Ez ki volt?
Zsanett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8906

  • joz
  • joz profilkép
zsanettrp beküldte:
OFF
joz beküldte:
Ezen a videon, meg azon a pasin aki nem akarja iskolába járatni a gyerekét, úgy felb...tam magam, hogy egy kis időre volt szükségem....

Ez ki volt?

www.permaforum.hu/permaforum/index.php/f...oz-legy-nagyon-gyors

Olvass és zokogj!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iván kertje 10 éve 5 hónapja #8907

  • gergo
  • gergo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1306
  • Köszönetek száma: 442
Kedves Joz!

Szeretnélek megkérni, hogy egyrészt ne írj annyi OFF-ot témákra - ha másról szeretnél írni, akkor kérlek nyiss neki egy új témát. Másrészt arra szeretnélek még kérni, hogy ne bírálj más fórumozót. Lehet hogy valakivel nem értesz egyet, de nem kell ilyen stílust használni.
Olvass és zokogj!

Együttműködésedet előre is köszönöm fórumtárasink nevében is.

Üdv,
Gergő
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.132 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum