Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hántolatlan gabonából liszt ?

Hántolatlan gabonából liszt ? 7 éve 7 hónapja #16951

  • toti2
  • toti2 profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 271
  • Köszönetek száma: 99
A napokban egy megrázó élményben volt részem.Azt Eddig is tudtam,hogy sok gabonánál van gond a mikotoxinnal tehát egy adott gomba által termelt anyagcsere melléktermékkel.De nem tulajdonítottam neki akkora figyelmet mint a napokban az egyetemen láttam egy csoport petricsészét és mellette gabonákat egy egy petricsészében egy egy tucat gabona mag volt táptalajon. Ahány szem annyi korókózó gomba és baktérium tenyészett ki rajta főként fusarium na ezeket hogy válogatják ki a malomban és ezek által termelt toxinok hosszútávon valyon milyen hatással lesznek ránk ? Felvetődőtt benne m az a kérdés hogy tényleg annyira jó teljes kiörlésű kenyeret meg korpás pék termékeket fogyasztani ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: éva

Hántolatlan gabonából liszt ? 7 éve 7 hónapja #16967

  • Piczege Pórec
  • Piczege Pórec profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 53
Mi őrlés előtt mossuk a gabonát, ezt az öregek is így csinálták régen. A malomban koptatnak, de a malmi lisztet egye meg az, aki végképp elszánta magát az önsorsrontásra.
A bánkúti búza messze a legtoleránsabb fuzáriumra, a tönkölynél pedig - a vastag és rátapadó pelyva miatt - szóba sem jön. A gyomirtóval, műtrágyával és jó ég tudja mivel legyengített, agyontenyésztett ipari gabonára pedig vastagon tapad a vörös halál.
A természetes körülmények között termesztett teljes kiőrlésű gabonával - véleményem szerint - nincs semmi gond. Azt ennivalónak hívják, nem élelmiszernek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ecovitka, éva, Méhész1

Hántolatlan gabonából liszt ? 7 éve 7 hónapja #16972

  • magzsuzsi
  • magzsuzsi profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 179
  • Köszönetek száma: 145
Szia Toti! Nekem az általad felvetett kérdésre (bennem is megfogalmazódott már) mindig az a válasz jut eszembe, hogy a mikotoxinokkal már elég hosszú ideje élünk együtt, úgyhogy szerintem evolúciósan elég jól hozzájuk szoktunk. A növényevés erről szól: hogyan lakjunk úgy jól belőlük, hogy még ne kapjunk túl nagy dózist egyik bennük levő méregből sem. Erre sok stratégia van: sokféle növényt eszünk, ízről/szagról megérezzük, ami már nem jó, ösztönösen érezzük, hogy milyen egyéb táplálékot érdemes társítani egyes dolgokhoz, amitől azok emészthetőbbek lesz, plusz vannak az ilyen hagyományba (nem véletlenül) beépült fondorlatok, mint koptatás, mosás, főzés... Igyekszünk változatosan étkezni, nem túl sok gabonát enni, és abból is lehetőleg többfélét, de ezeken túl én bizony nem nagyon félek a mikotoxinoktól, mert túl sok evolúcióbiológiát tanultam ehhez. Ellentétben a növényvédőszerekkel, amikhez idáig nem sok esélyünk volt alkalmazkodni. Lehet, hogy nincs igazam, ez csak egy személyes vélemény...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ecovitka, éva, Méhész1
Oldal elkészítésének ideje: 0.127 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum