Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ingyen energia

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #856

  • AttilaK
  • AttilaK profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 682
  • Köszönetek száma: 318
Ilyen hidrogéngyártós ismerősöm is volt, sokáig gyúrta az ügyet. Majd egy évig nem találkoztunk, de utána mikor rákérdeztem, hogy mi is van a projekttel, nagyon csúnyán nézett :-)
Olyan nincs, hogy ingyen ebéd, s ez az energiára is igaz.
Nem az a beteg, aki nem alkalmazkodik egy abnormális világhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #870

  • zsanettrp
  • zsanettrp profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 879
  • Köszönetek száma: 282
Ja, bocsánat, nem tudom miért hittem, hogy Gergőé volt az első bejegyzés. Meg is könnyebbültem, hogy nem így van, nemigen tudtam magamban hova tenni a dolgot. :)
Zsanett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #873

  • Szubotaj
  • Szubotaj profilkép
Ingyenebéd nincs.
Ingyenenergia sincs.
De nem is kell, mert a drága energiát is hülyeségekre használja az ember, akkor az ingyenenergiával mit kezdene?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 2 hónapja #1286

  • kentaur8
  • kentaur8 profilkép
Anno, az Indiánok(Native People)szépen megvoltak, és nem kellet dolgozniuk.Gyűjtögettek vadászgattak, néha áztak.fáztak, de nem volt stressz, nem volt szivatás, baszogatás.....aztán jött a fehérember, és azt mondta, hogy mától dolgozzatok indiánok ti is, a mi gyárainkban!De az indián nem akart a saját földén másoknak "dolgozni", mert nem látta értelmét, plusz felháborítónak találta.Aztán a fehérek kiirtották 99%-ukat az indiánoknak, és elvette földeiket, amin most génkezelt szemetet termel az emberiségnek, miközben szarrá teszi a talajt. Ilyen világban akartok "ingyen energiát"???? - Ki van csukva!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Re: Válasz: Ingyen energia 12 éve 2 hónapja #1313

  • tisztamo
  • tisztamo profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 455
  • Köszönetek száma: 260
Csak most olvastam Gergő bejegyzését, nagyon komoly történet! Lehangoló, hogy a 'másként gondolkodás'-nak nincs előjele: Egy kalap alatt van az ezotéria az összeesküvéselméletekkel meg a permakultúrával az emberek fejében. És nem csak a 'normális' emberekében, hanem a permásokéban is, úgy tűnik.

Tudom, hogy a permakultúra egy fontos eleme lenne ezeknek a gondolatoknak a befogadása (legalábbis Holmgren így gondolja), de nálam kiverik a biztosítékot. A listát se nagyon tudom már olvasni a sok ezotéria és világmegváltás miatt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Re: Válasz: Ingyen energia 12 éve 2 hónapja #1463

  • emre
  • emre profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 752
  • Köszönetek száma: 168
Hasonló sületlenségnek tartom mint az Egely György féle magfúziót.
Csak Egellyel ellentétben, (ahol egyértelműen a pénzszerzés volt a cél) itt nem tudom kinek milyen célból és érdeket szolgált a videó elkészítése (rengeteg munkaóra) főleg így, hogy névtelenül osztotta meg.
imi
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hete Beküldte: emre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.157 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum