Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ingyen energia

Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #846

  • Juhaszis
  • Juhaszis profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 9
  • Köszönetek száma: 2
Itt egy nagyon érdekes leírás, ami engem nagyon elgondolkodtatott..

szeretném ha minél többen látnák, és minél többen véleményeznék.. mert ha ez működik, akkor nagyon sok problémát megoldhat!! (vagy épp felvethet)



pdf formátumban is letölthető
Csatolmányok:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Re: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #847

  • AttilaK
  • AttilaK profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 682
  • Köszönetek száma: 318
Vélemény: mitmivan?
Mágikus ábrák, ezerkarú szörny, kárpáti sárkány, meg a Searl Effect Generator egy bolyban egy földönkívüli által magyarul írt PDF file-ban?
Nagybátyám herdálta el a család egész vagyonát öreg korában, hogy örökmozgót építsen. Az eredmény persze, hogy csak egy rakat rozsdás vas lett a temetésére.
Get a life komám. Építsd meg, mutasd be, aztán majd lesz valódi vélemény.
50 év alatt nem sikerült működő prototipust létrehozni, de tömegek beszélnek róla.
A többi zagyvaság meg teljesen értelmezhetetlen.
Nem az a beteg, aki nem alkalmazkodik egy abnormális világhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #848

  • beno
  • beno profilkép
Régebben láttam ezt a videót. Elég zagyvaság. Akkor már inkább építs egy sörkollektort. Ingyen napenergiával működtetve. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #850

  • zsanettrp
  • zsanettrp profilkép
  • TÁVOL
  • Moderator
  • Hozzászólások: 879
  • Köszönetek száma: 282
Fú Gergő, csodállak, hogy erre rá tudtál szánni ennyi időt. (Ami így kezdődik, hogy Magyarok, az nekem már messziről gyanús.) Írd le légyszi, hogy mi a lényege. Már ha van neki, amit első ránézésre kétlek.
Zsanett
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Re: Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #851

  • AttilaK
  • AttilaK profilkép
  • TÁVOL
  • Platinum Boarder
  • Hozzászólások: 682
  • Köszönetek száma: 318
..és ez egyből dupla haszon, mert a sör is a javunkra válik.:lol:
Nem az a beteg, aki nem alkalmazkodik egy abnormális világhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Ingyen energia 12 éve 3 hónapja #854

  • gergo
  • gergo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 1306
  • Köszönetek száma: 442
zsanettrp beküldte:
Fú Gergő, csodállak, hogy erre rá tudtál szánni ennyi időt. (Ami így kezdődik, hogy Magyarok, az nekem már messziről gyanús.) Írd le légyszi, hogy mi a lényege. Már ha van neki, amit első ránézésre kétlek.

Az valaki más volt. Én még addig sem jutottam el, hogy a Magyarok kezdetet lássam. Nekem a cím is elég volt, hogy ne olvassak tovább.

Két-három éve volt egy lakótársunk akiről soha nem tudtam eldönteni, hogy egy zseni vagy egy kontár. Ő dolgozott hasonló 'ingyen energia' kutatásokon. Sok kütyüt kötött az elektromos hálózatra és azokat szikráztatta amig nem volt munkája (egyébként fizika tanár volt). Szép volt, érdekes volt, de ingyen nem volt...

DSC_4844.jpg


Volt amikor egy (szerintem) üres dobozt vett egy halom pénzért, ami elméletileg hidrogént állított volna elő a semmiből, és az autóba szerelve ingyen kilómétereket biztosított. Végül sosem lett beszerelve a doboz, így a srác kilóméterei csak drágultak a berendezés megvásárlásával.

Egy kisérlete viszont nagyon érdekes volt. Egyszer behívott a szobájába és egy fénycsövet adott a kezembe. A fénycsőre egyetlen vezeték volt kötve ami egy elemtől jött. Azt mondta az egyik kezemmel fogjam meg a csövet azon a végén ahova a vezeték csatlakozott a másikat meg húzgáljam a csövön ahogy szeretném. A kisérlet eredménye érdekes volt, a mai napig nem tudom hogy működött, de a fénycső csak a két kezem között világított akárhova is húztam a másikat. Ekkor váltam én is Jedi lovaggá. :lol:

Aztán sok videót is nézett a srác ahol nagyon sokat beszéltek arról, hogy a piramisok nem voltam mások, mint hatalmas kozmikus energianyerő antennák; sokat emlegették Teslát; de leggtöbb dolog nekem értelmetlen hókuszpókusznak tűnt.

Azóta, hogy az ingyen energiát testközelből is megismerhettem, már nem is kezdek ilyen tipusú cikkek olvasásához. Úgy érzem, ha az olcsó energiával ennyire megváltoztattuk az életet a Földön, akkor én nem is szeretnék 'ingyen' energiát - hacsak nem passzív napenergiáról beszélünk.

Még egy érdekesség számomra a történetben, hogy ugyanez a lakótást volt az aki egy délután leültetett minket a nappaliba, betette Geoff Lawton - Food Forest című DVD-jét a lejátszóba, és ott helyben megváltoztatta az életünket.
Gergő
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldal elkészítésének ideje: 0.190 másodperc
Az fórum motorja a Kunena Fórum